Ole lahke loomade, planeedi ja oma keha vastu!

seisame loomade eest

Juba 5-ndat aastat järjest tegeleb Dr. Bronner´s erinevate loomade õiguste eest võitlevate organisatsioonide abistamisega.
Aastal 2018 annetatakse 750 000 USA dollarit ühingutele, mis tegelevad loomade kannatuste paljastamise ja lõpetamisega ning juhendavad inimesi tegema tervislikemaid ja jätkusuutlikumaid toiduvalikuid. Alates 2014. aastast on Dr. Bronner´s sellesse valdkonda panustanud üle 2 miljoni USA dollari.
"Olles pühendunud vegan, olen uhke, et minu perekond väsimatult võitleb farmiloomade õiguste eest ja teavitab inimesi tervislikematest eluviisidest", räägib David Bronner, Emanuel Bronneri lapselaps ja firma tegevjuht.

Dr. Bronner´s andis välja spetsiaalse kujundusega labeli "End Factory Farming" (eesti k. "lõpetage tööstuslik loomakasvatus") oma Almond Pure Castile Soap mandlilõhnalise vedelseebile, mis ei ole avalikult müügiks, küll aga jagatakse seda tasuta loomade kaitse ja taimse eluviisiga seotud üritustel kogu järgmise aasta jooksul.

Oled sa taimetoitlane, vegan või lihasööja - oluline on end harida, kust meie toit tuleb. Igal aastal peavad farmiloomad (va. kalad) kannatama tööstusfarmide räpastes elamistingimustes, kust nad siis veoautodesse "pakitakse" ja tapamajja viiakse . Peaaegu kõik kalkunid, lehmad, kanad, sead ja teised farmiloomad, mida kasvatatakse liha ja piima tootmiseks, peavad taluma tohutuid kannatusi ja stressi. Dr. Bronner´s usub, et kõiki loomi peab kohtlema inimlikult ja austusega.

Vähendades lihatarbimist ei tee sa teenet mitte vaid oma kehale vaid ka planeedile. Tööstusfarmid toodavad suurtes kogustes sõnnikut, mis resotab pinnast, veekogusid ja õhku. Loomade toiduks kasvatatavat vilja saaksime kasutada inimkonna toitmiseks.
15% globaalsest kasvuhoonegaaside kogusest tuleb loomatööstusest; vihmametsade hävitamise peapõhjus on loomadele uute karjamaade rajamine. Meie saame seda kõike muuta - läbi igapäevaste teadlikemate valikute!