Heal Earth!

2020. aasta aprillis alustas Dr. Bronner´s taas rahvusvahelist kampaaniat Heal Earth! (tõlkes “tervendame maad”). Dr. Bronner´s keemivabad ja turvalised tooted, mis on head nii sulle kui planeedile, toodetakse 100% taastuvat energiat tarbivas tehases. Dr. Bronner´s on pühendunud oma eelkäija, Emanuel Bronneri missiooni täideviimisele - teha sotsiaalselt ja keskkondlikult vastutustundlikke, kõrgeima kvaliteediga tooteid ning annetada see osa kasumist, mis ei lähe firma arendamisse, heategevusorganisatsioonidele.

"Me loodame harida tarbijat teemal "taastuv põllumajandus" ja soovime, et kõik meie taimsed koostisosad oleks hangitud taastuval, orgaanilisel viisil," räägib Michael Bronner, Dr. Bronner´s president, Emanuel Bronneri pojapoeg. "Taastuva põllumajanduse praktikate abil saame eraldada atmosfäärist süsinikku ja tugevdada ühiskondi, kes sõltuvad kliimamuutustest. Taastav põllumajandus parandab pinnase tervist, suurendab loomade heaolu ja toetab õiglaselt tasustatud töölisi, asendab tööstusliku loomakasvatuse holistilisel teel ja pöörab tagasi kliimamuutustest põhjustatud kahju."

Kuna Dr. Bronner´s on ka B-Corp (Benefit Corporation on firma, kelle tegevus avaldab positiivset mõju inimestele ja planeedile  – kuidas teha head ja pöörata see kasumiks), hangime oma toorained sertifitseeritud orgaaniliste õiglase kaubanduse projektide kaudu üle maailma, muuhulgas Ghanast (palmiõli), Palestiinast ja Iisraelist (oliiviõli), Sri Lankalt (kookosõli).

“Meie jaoks on väga tähtis, et meie väikepõllumeestest partnerid praktiseeriks taastuva põllumajanduse tehnikaid, et suurendada pinnase viljakust ja elavdada kogukondi. Oleme uhked, et saame olla osa globaalsest pingutusest teadvustada kliimamuutuste negatiivseid mõjusid ning õiglaste tarneahelate olulisust. Tähtis pole mitte vaid meie toodete ostmine, vaid tarbija teadlikult võetud suund, mis paneb teadlikumalt käituma ka teisi firmasid. Niimoodi suudame tervendada maad."