Kõik tooted www.drbronner.ee e-poes sisaldavad käibemaksu 20%.

Ostudel, mille kogusumma jääb alla 29 euro (km.-ga), lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile.

Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Green Cosmetics tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Green Cosmetics logistikapartneritele.

Kõik tellimused, mille maksed jõuavad meieni tööpäeval enne kella 12:00, jõuavad kauba tellijani järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval.
Kui tellimuse makse saabub tööpäeval pärast kella 12:00, vormistatakse tellimus järgneval tööpäeval ja kaup saabub ülejärgmisel või sellest järgneval tööpäeval. Tellimused, mille maksed saabuvad meile reedel peale 12:00, komplekteeritakse järgneval esmaspäeval ja kaup saabub teisipäeval.
Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 3 tööpäeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Green Cosmetics klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume hoolega üle kontrollida kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

Transpordi käigus vigastada saanud tooted asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.

Green Cosmetics ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Green Cosmetics ei saanud mõjutada või ette näha.