18+ KASUTUSVÕIMALUST

KEHA - vala sorts seepi dušisvammile ja pese üle keha. Või kasuta tükiseepi. Mõlmal juhul saad nautida rikkaliku siidist vahtu ja imeliselt puhast nahka.

NÄGU - vala 3-4 tilka niiskele peopesale, aja vahtu ja kanna näole. Võid ka lahjendada 1 osa seepi, 4 osa vett eraldi pudelis.

KÄED - vala 3-4 tilka niiskele peopesale ja aja vahtu. Võid ka lahjendada 1 osa seepi, 4 osa vett eraldi pudelis.

REISIŠAMPOON - eriti mugav kasutada reisil, et mitte võtta kaasa lisatoodet. Pese juukseid nagu tavaliselt ja loputa. Kasuta kindlasti palsamit. Loe rohkem juustepesu kohta SIIT

PESU PESEMINE - 1/4 tassitäit seepi pealtlaetavate masinate puhul (1/8 eestlaetavate korral). Kogus sõltub vee karedusest. Piisavalt õrn siidpesu ja villa puhul.

JALAVANN - vala 15 ml seepi veega täietud kaussi ja lõdvestu. Piparmündiseep sobib lõhenenud kandade korral, teepuuõliga seep jalaseene korral.

LEMMIKLOOMADE PESEMINE - kanna eelnevalt käte vahel vahule aetud seep looma niiskele karvkattele. Seebi kogus sõltub lemmiklooma suurusest ja karvkattest. Kasuta lõhnatut seepi või teepuuõliga versiooni kirpude/täide vastu. Kassidele ainult lõhnatu seep! Hoia silmadest eemale!

BEEBIDE PESEMINE - vala sorts Baby-Mild lõhnatut seepi dušisvammile ja pese õrnalt lapse nahk. Hoia silmadest eemale!

PUUVILJADE PESEMINE - 1 sorts seepi kausitäie vee hulka. Pese puuviljad ja loputa. Lõhnatu Baby Unscented on selleks parim.

TAIMEKAHJURITE TÕRJE - 1 teelusikatäis seepi 750 ml veepudeli kohta. Pihusta taimedele. Kasuta lavendliseepi.

SUULOPUTUSVAHEND - vala 1-2 tilka Peppermint piparmündiseepi 1/2 klaasi vee hulka ja loputa suu.

PLEKI-EEMALDAJA - vala 1-2 tilka seepi plekile, hõõru õrnalt ja loputa, kuni plekk on kadunud.

AURUVANN - naha puhastamiseks ja hingamisteede avamiseks vala 1 tl piparmündiseepi kaussi, aseta nägu kausi kohale, kata pea rätikuga ja hinga!

HAMBAPASTA - vala 3 tilka niiskele hambaharjale. Jah, see maitseb nagu seep! Parimad selleks on piparmünt ja eukalüpt, aga ka lõhnatu seep.

VANNITOONIK - vala korgitäis seepi vannivette. Ei vahuta, aga puhastab.

NÕUDEPESUVAHEND - lahjenda seepi veega suhtes 1 osa seepi, 8 osa vett. Aga võid kasutada ka lahjendamata - vala paar tilka niiskele svammile. Citrus-Orange on köögis eriti mõnus.

RASEERIMINE - nägu: 10 tilka seepi; kaenlaalused: 5 tilka; jalad: pool teelusikatäit. Aja seeb käte vahel vahtu ja kanna nahale. Katseta kindlasti ka tükiseebiga - suurepärane pehme vaht ja sile tulemus!

MEIGIPINTSLITE-SVAMMIDE PUHASTAJA - tee pintsel niiskeks, vala mõned tilgad seepi niiskele käele, keeruta pintslit seebivahus ja loputa jaheda veega. Vajadusel korda. Svammidele on parim tükiseep! Loe lähemalt SIIT