Number 1 Dr. Bronner´si  Moral ABC raamatust: Tee tööd!
Ole edukas! Õpi, kasva, täiusta.
Edu on mootor, mis teeb kõik võimalikuks. 

1st: If not for me, who am I? Nobody! 2nd: Yet, if I’m only for me, what am I? Nothing! 3rd: If not now, when?!”*
Nii algab Emanuel Bronneri Moral ABC. Sõnum on selge: Oleme vastutavad nii enese kui kõigi teiste ees; ja kasvama peame vastutustundlikult.
*"1. Kui mitte mulle, siis kes ma olen? Ei keegi! 2. Siiski, kui olen vaid enda jaoks, kes ma olen? Mitte miski! 3. Kui mitte praegu, siis millal?"

2022 All-One! raport
Tervendame maa, tervendame hinge! 
Inglise k. täielik raport >

Dr. Bronner´s lugu >
Juudi-saksa seebivalmistajate juured - Emanuel Bronneri plaan ühendada planeet ("Spaceship Earth") - ikooniline seep 60-ndatest - juhtiv bränd orgaanilises ja õiglase kaubanduse liikumises. 

Konstruktiivne kapitalism >
"Jaga kasum töötajatele ja anna tagasi Maale" - äritegevus suurema kasu nimel - Benefit Benefit Corporation ja Certified B Corp.

Esimene koostisosa: Armastus!
Juhindu armastusest, pühenda aega, anna endast parim -
teeninda kliente nagu nad oleksid sinu pere. 

Vaid puhtaimad orgaanilised ja õiglasest kaubandusest pärit koostisosad - enamik toodetest vegan ja sertifitseeritud samade standardite alusel nagu orgaaniline toit! Ei mingeid sünteetilisi säilitus-ega vahuaineid. Keha, nägu, juuksed, suu - toit, nõud, pesu, lemmikloomad - Dr. Bronner´s on parim inimesele, kodule ja Maale. 

18-in-1
Dr. Bronner´s seepidel on 18 kasutusvõimalust.
Loe rohkem >

Teeme parimat seepi >
Teeme seepi traditsioonilisel meetodil - see filosoofia hõlmab kogu meie tootevalikut: asendame sünteetilised koostisained naturaalsetega. 

Toodete sertifikaadid >
Sertifikaadid kindlustavad meie toodete vastavuse kõrgeimatele ökoloogilistele ja sotsiaalsetele standarditele. 

Orgaaniline terviklikkus >
Me võitleme turu eest, kus kliente ei eksitata ja orgaanilised standardid kehtivad sarnaselt toidule ka kosmeetikale. 

Ole lahke, tasusta heldelt, toeta tervislikku elustiili.
Julgustage teineteist.
Mis iganes meid ühendab, on suurem kui see, mis meid lahutab! 

Oleme perefirma ja peame kõiki oma töötajaid oma pere liikmeteks. Igal liikmel on mängida oluline roll ja nad väärivad parimaid eeliseid ja tasusid, mida suudame pakkuda.  

Progressiivsed äripraktikad >
100% tasuta tervisekindlustus töötajatele ja nende peredele - aastane boonus kuni 25% palgast - 15% palgast kasumi jaotamisel.  

Loo suhted mahetalunike ja tootjatega, et luua eetilisi tarneahelaid.
Õiglased hinnad tootjatele, elamisväärsed palgad ja töötingimused töötajatele,
investeeringud kogukondadesse, austus maa ja inimeste vastu! 

Meie suhted mahetalunikega on otsesed, lokaalsed, personaalsed, jätkusuutlikud ja mitmekesised. See on viis anda tarbijatele märku, et nende ostul on reaalne mõju tootjatele ja nende peredele. Meie jaoks on see Emanuel Bronneri missiooni jätkamine. Ta tahtis muuta maailma paremaks läbi omakoostatud seebipudeli siltide. Me soovime teha sama läbi seebipudeli sisu.

Loome õiglased tarneahelad >
Õiglane palk, head töötingimused, laenud ja kogukondade arendamine toetavad väikepõllumehi ja kohalikku majandust - taastavad põllumajandustehnikad rikastavad pinnast! 

Projektid ja koostööd >
Canaan Fair Trade Palestiinas, Serendipol Sri Lankal, Serendipalm Ghanas, Creation Biotech Indias, Kwale Coconuts Keenias— õiglane kaubandus ja orgaanilised koostisained Dr. Bronner´s toodetele! 

Kasuta Maa kingitusi tänulikult ja teadlikult.
Ära raiska, ära tee liiga ei maale, loomadele ega inimestele.
Mida Maa annnab, selle pead talle tagasi andma. 

Taasutavad orgaanilised põllumajandusprojektid - pinnase rikastamine ja puude istutamine - 100% ümbertöödeldud materjaldiest pakendid - agressiivne prügi ja veekulu vähendamine! 

Taastav orgaaniline põllumajandus >
Terve muld = terve planeet - industriaalne põllumajandus on peamine kasvuhoonegaaside tootja - kuidas taastuv orgaaniline põllumajandus saab kliimamuutuse tagasi pöörata! 

"Pudelist-pudeliks" pakendid >
100% ümbertöödeldud plastikpakendid - kohalik ümbertöötlemine vähendab üle mere saadetavate pudelite kogust = vähem kasvuhoonegaaside emissiooni! 

Väiksem jalajälg >
Päikesepaneelid, 100% ümbertöödeldud pakendid, vee/mineraalide ümbertöötlemine - prügi muutmine energiaks - eesmärgiks saada 0-kulu ettevõtteks!

Ole posiiivsete muutuse käivitaja -
jaga kasumit, jaga oma annet, jaga oma jõudu ja häält -
anna & anna, toeta & võitle! 

Dr. Bronner’s on alati olnud aktivisitide firma - Emanule Bronner kutsus inimesi ühinema tänavatel ja auditooriumites. Kandes endas seda sama vaimu, on meie missiooniks võidelda ja toetada projekte, millesse me usume: uuenduslik põllumajandus, õiglane kaubandus, loomade kaitse, tööstusliku kanepi ja ravimipoliitika reform, õiglased palgad kõigile. Me kutsume end "võitlevaks seebifirmaks" ja oleme oma missioonile pühendunud.  

Magic Foam >
Meie uudne, ökoloogiline, erutav vahudušš muudab väliüritused veelgi põnevamaks!

Õiglane palk ja võrdsus >
Dr. Bronner’s toetab algatusi miinimumpalga tõstmiseks - see suurendab tarbijate maksujõudu - toetab firmasid - tasustab õiglaselt rasket tööd tegevaid inimesi! 

Tööstusliku kanepi ja ravimipoliitika reform >
Dr. Bronner’s juhib võitlust toomaks tagasi põllumajanduslik kanep ja lõpetamaks kanepi tarbimiskeeld USA-s - toetame psühhedeelikumide kasutamist erinevate traumade ravimisel! 

Loomade kaitse >
Tööstuslikud farmid peavad loomi julmades tingimustes - vähem ja parema kvaliteediga liha ning taimetoit on tervislikum nii loomadele, sulle kui planeedile!

Noored ja kogukond >
Austades Jim Bronneri tööd, jätkame noorteprogrammide toetamist nii kodus kui välismaal.