Me oleme tõeliselt edukad vaid siis, kui panustame kõigi edukusse.

Emanuel Bronner uskus, et igal firmal on kohustus "Jagada tulud töötajatele ja keskkonnale, sest tänu neile sa eksisteerid!" Tema poeg Ralph nimetas selle lähenemise Konstruktiivseks Kapitalismiks ja me praktiseerime seda igas valdkonnas - tootmisel, tarneahelae juhtimisel, heaegevuses, suhetes tööajate, klientide ja varustajatega. Meie jaoks on oluline, et meie toodetel oleks tõeline ja positiivne mõju ühiskondadele üle maailma.


18-in-1
Dr. Bronner´s seepidel on 18 kasutusvõimalust!
Vaata rohkem >

Äri parema maailma nimel -
miks Dr. Bronner´s on Benefit Corporation

2015 aasta juulikuus sai Dr. Bronner´s auväärse Benefit Corporation (B-Corp) staatuse omanikuks. B-Corp on tuluteeniv firma, mille tegevusel on positiivne mõju ühiskonnale ja keskkonnale vastavalt sätestatud eesmärkidele. Need eesmärgid on sõnastatud meie printsiipides ja hinnatud kolmanda osapoole poolt (Dr. Bronner´sit hindab B Lab).

Benefit Corporation võib samuti määratleda oma tegevusest tulenevaid kindlaid sotsiaalseid tulusid. Meie omad on:

  •  Suurendada inimeste teadlikkust keskkonna- ja sotsiaalprobleemidest
  • Teha tooteid ja leida toormaterjali õiglase kaubanduse ja sertifitseeritud orgaanilise USDA märgi all kus iganes võimalik
  • Juurutada õiglase kompensatsiooni süsteemi: maksame juhtkonnale mitte suuremat kui 5x kõige madalama palgaga töötaja tasu
  • Bronner’si kasv baseerub meie keskkondlikult ja sotsiaalsel aktivismil. Seetõttu ei saa sellise käitumise tõttu meie omanikke ja töötajaid kohtusse kaevata.

Me oleme samuti sertifitseeritud B Corp™
Sertifitseeritud B Corp™ firmad on tuluteenivad firmad, mis on sertifitseeritud mittetulundusühingu B Lab poolt ja peavad vastama sätestatud standarditele.

B Corp™ sertifikaadi abil oleme nüüd rohkem seotud firmadega, kes samuti on pühendunud eetilise ja jätkusuuliku äraimudeli arendamisele.