IHALDATUD EETILINE JA KESKKONNASÕBRALIK PITSAT

Et saada B-Corp firmaks – „benefit corporation” – maksavad ettevõtted selle eest, et neid regulaarselt hinnataks keskkonna- ja sotsiaalse vastutuse standardite järgi, mille on kehtestanud B Lab – mittetulundusühing, mille asutasid 2006. aastal kolm ärimeest, kes olid Stanfordi ülikooli sõbrad. Pärast sertifikaadi saamist lubavad ettevõtted B Labile, et neist saavad "hea jõud" ning "nad arvestavad kasumi kõrval ka inimeste ja planeediga".
Kuid üha suurem arv B-Corp firmasid väljendab muret liikmete hindamiseks kasutatavate standardite pärast, tõstatades küsimusi sertifitseeritavate ettevõtete arvu ja suuruse kiire kasvu kohta.
LOE EDASI 

 

KUIDAS ME PLASTIKUGA HAKKAMA SAAME

Tõenäoliselt on meie klientide suurim kaebus – miks Dr. Bronner´s tooted on plastikust pakendis. Mõned meie toodetest on paberis (tükiseebid) ja metallpakendis (Baby Mild Magic Balm), aga enamik valikust on tõesti plastikust pakendites.
Jagame oma klientide muret ja teame, et meil on vaja teha tööd, et muuta pakend jätkusuutlikumaks. Seega rakendame aktiivselt mitmekülgset lähenemisviisi, et minimeerida pakendite ökoloogilisi ja sotsiaalseid mõjusid, toetada ringlust ja taaskasutust ning loodetavasti lõpuks leida plastikule alternatiive.
LOE EDASI

 

MAAILMA JUHTIV ORGAANILISE FAIR TRADE KOOKOSÕLI TOOTJA

Serendipoli kookosõli projekt sai alguse Dr. Bronner´s firma soovist taas järjele aidata kohalikku kogukonda, kelle elu 2004 aasta tsunami kahjustas.
Serendipol alustas 2007 aastal metsikuks kasvanud ja hüljatud kookoseistanduse ning kookosetootmise tehasega. Sel ajal peeti seda projekti naeruväärseks ja lühiajaliseks.
Nüüdseks peale 9 tegutsemisaastat on 1260 kaasatud põllumeest ja töödeldud 30 miljonit kookospähklit aastas.
VAATA VIDEOT