Seisame loomade eest!


Iga kord, kui istume maha sööma, saame teha teene loomadele, oma tervisele ja planeedile.

 

Taimetoit on hea planeedile!

  • Vähendab reostust  – farmiloomad toodavad tohutu koguse sõnnikut, reostades pinnast, vett ja õhku
  • Võitleb kliimamuutustega – 51% või rohkem kasvuhoonegaasidest on põhjustatud loomatööstuse poolt. Globaalne pööre taimse toitumise suunas aitab ennetada suuremaid kliimasoojenemisest tulenevaid probleeme
  • Säästab vett – taimne dieet kulutab ca 2271 liitrit vett päevas vähem kui klassikaline ameerika liha sisaldav dieet
  • Vähendab raiet – loomakarjade jaoks maa puhastamine on suurim raiete põhjus. 70% eelnevalt Amazoni vihmametsaga kaetud aladest on nüüd karjamaade all
  • Toidab näljaseid – teravilja söötmine loomadele võtab ära maa ja toidu inimestelt, kes seda tõeliselt vajavad. 1 miljardit inimest on näljas igal päeval, aga loomatööstus tarbib enamiku maailma teraviljast. 

 

Taimetoit kaitseb sinu tervist!

Keskmiselt on taimetoitlastel väiksem soodumus ülekaalule, vähenenud risk südamehaigusteks ja kõrgem eluiga.

Toitaineterikka menüü võtmesõna on “mitmekesisus”. Tervislik ja rikkalik taimne dieet sisaldab puu- ja juurvilju, rohelisi salateid, täisteratooteid, pähkleid, seemneid, kaunvilju. Kui otsustad valida liha, piima või munatooted, on aprim vähendada koguseid paarile korrale nädalas ja süüa vaid mahedalt kasvatatud kaupa. 

 

 

Dr. Bronner’s on üks enimmüüdud naturaalne seep maailmas.
Vaid puhtaimad, õiglasest kaubandusest pärit orgaanilised õlid. Ei mingeid sünteetilisi säilitus-, vahu- ega lõhnaineid!