Dr. Bronner´s annetab 1 miljon dollarit autistidele ja erivajadustega inimestele

August, 2017
Dr. Bronner´s annetab 1 miljon USA dollarit järgmise nelja aasta jooksul San Diegos asuvale mittetulundusühingule TERI. Annetus toetab organisatsiooni plaani laieneda Lõuna-Californias ja rajada "Campus of Life" - spetsiaalne asutus, mis toetab autistlikke ja erivajadustega lapsi, täskasvanuid ja seenioreid. "Campus of Life" loob innovatiivse ja terapeutilise keskkonna ning rahvusvahelise keskuse erivajadustega inimeste annete arendamiseks.

"Peale esmaskordset TERI külastamist mõistsin koheselt, kuidas nende tegevus ja meie All-One missioon omavahel haakuvad," räägib Michael Milam, Dr. Bronner´s arendusjuht. "Soovisin, et kogu meie tiim läheks TERI-le külla. TERI töö on niivõrd sügav ja võimas, ühest külastustest piisas mõistmaks, et soovime nende tegevust toetada."

Ainulaadne ehitis rajatakse 20 aakri suurusele maa-alale ning muuhulgas hakatakse seal erivajadustega inimestele õpetama kunsti, taaskasutust, põllumajandust, kokandust jm.

"TERI täiuslikud holistilised programmid erivajadustega inimestele ja nende perekondadele on efektiivsed ja vajalikud," sõnab Michael Bronner, Dr. Bronner´s president. "Toetame "Campus of Life" programmi suure auga ja julgustame oma piirkonna firmasid tegema seda sama."

TERI, mis tähendab lahtikirjutatult "Treening, Haridus, Uurimus, Innovatsioon", rajati 1980. aastal ja teenindab tänapäeval üle 650 erivajadusega inimest ja nende perekondasid. Elu kvaliteeti parandavaid tegevusi pakutakse neile, kel on autism, intellektuaalsed häired, epilepsia, ajukahjustus, tõsised käitumisprobleemid, õpiraskused jm. TERI õpetab ka professionaale rohkem kui 7 erinevas riigis.

"Üks viiest lapsest on sündinud teatud arenguhäiretega või raskendatud õppimisvõimega," lausub Cheryl Kilmer, TERI tegevjuht. "Campus of Life eesmärk on muuta praegu maailmas valitsevat vaadet taolistesse lastesse ja täiskasvanutesse. Otsides pidevalt toetajaid, oleme tänulikud Dr. Bronner´s panusele meie projekti heaks."

Rohkema info saamiseks:  http://www.teriinc.org.