100% taaskasutatud plastikust pakendid—pudelid pudeliteks, mitte prügiks!

Dr. Bronner’s kasutab juba rohkem kui 10 aastat 100% ümbertöödeldud plastikust polüetüleen (PET) pudeleid vedelseepide ja suhkruseepide tarbeks, olles selles teerajajaks teistele. Ümbertöötlemisega aitame säilitada puutumatuid allikaid ja vähendada prügi. 

"Pudelist pudeliks" ümbertöötlemine ei ole väga levinud. Tavaliselt suunatakse ümbertöötlemiseks mõeldud plast riikidesse nagu näiteks Hiina, kus seda kasutatakse sünteetiliste kangaste valmistamisel ja seejärel saadetakse kaup tagasi USA-sse müüki. Pudelist-pudeliks ümbertöötlemine aitab sulgeda seda ringi ja vähendada keskkonnagaaside emissiooni.

Ligikaudu pool kogu meie ümbertöödeldud plastikpudelitest valmistatakse vahast nimega CarbonLite, mida tehakse California piirkonnast kogutud plastikust. See tähendab, et osa meie pudelitest on tehtud kohalikust taaskasutatud plastikust.

Hoiame pilku peal arengutel bio-plastiku valdkonnas, mis kasutab ise-uuenevaid allikaid nagu taimed ja bakterid, et luua plastik, mida muidu tehakse naftast. See tehnoloogia on siiski väga varajases staadiumis ja suudeta valmistada pudeleid, mis oleks meie nõudmistele vastavad. Samuti on meie nõudmisteks, et taimed, mida kasutatakse bio-plasti tootmisel oleks kasvatatud jätkusuulikult ja ei sisaldaks GMO-maisi. Tänasel päeval on taimede muutmine plastikuks energiakulukam kui kasutatud plastiku ümbertöötlemine.

Loe põhjalikumalt, kuidas me plastikuga hakkama saame SIIT.

 

100% ümbertöödeldud plastikust pudelitega vähendame prügi ja kulutame tootmiseks vähem energiat.
Vaata tooteid >