Me lõpetasime kanepikasvatamise keelu!
Reformime nüüd ebaõnnestunud ravimipoliitikat!

Kuni 2018. a. detsembrini oli USA valitusus ainus suurtest tööstuslikest riikidest, kes keelas tööstusliku kanepi kasvatamise - aga 2018 Farm Bill aktiga see poliitika lõppes. Kanep on meie planeedi üks mitmekülgsemaid ja jätkusuutlikumaid taimi. Kanepn ei vaja taimekaitsevahendeid ja sobitub hästi orgaanilise põllumajandusega. Koos maisi ja sojaga kasvades õhutab kanep mulda ja kontrollib taimekahjurite levikut. Kanepikiud asendavad puidumassi paberis, klaaskiudu ehituses ja puuvilla kangastes. Kanep on imeline nahahoolduses: kõrge oomega 3 ja 6 rasvhapete poolest, teeb kanep seebivahu pehmemaks ja vähem kuivatavamaks ning lisab superniisutavaid omadusi palsamitele ja kehakreemidele. Dr. Bronner´s juhtis võitlust kanepi legaliseerimisel, toetades Vote Hemp ja Hemp Industry Association’s ühingute juriidilisi pingutisi.

Usume, et ka marihuaana peaks olema legaalne, meditsiinilistel põhjustel ja lõõgastumiseks. Paljud täiskasvanud kasutavad kanepit vastutustundlikult, et ravida erinevaid haigusi. Opioidid ja teised ravimid on palju rohkem sõltuvusttekitavad ja kahjulikumad. Kanep on tunduvalt ohutum lõõgastuse pakkuja ka alkoholi asemel. 

 

Psühhedeelikumide vastutustundlik kasutamine on efektiivne traumade ravimisel. Toetame Psühhedeelikumide Uurimise Multidistsiplinaarset Ühingut (Multidisciplinary Association for Psychedelic Studies), mille peamine töö on soodustada psühhedeelikumide kasutuselevõttu traumajärgse stressi ravimisel. Meie suurem eesmärk on näha psühhedeelse meditsiini laiemat levikut neile, kes seda tõeliselt vajavad. 

 

 

Taastav mahepõllumajandus
Terve muld = terve planeet - industriaalne põllumajandus on peamine kasvuhoonegaaside tootja - kuidas taastuv orgaaniline põllumajandus saab kliimamuutuse tagasi pöörata!
Loe rohkem >