Meie planeet on meie kõigi kodu!


Et iga pudel oleks jätkusuutlik!
Ära raiska; ära tee kurja maale, inimestele ja loomadele; mis tuleb meie planeedi arvelt, selle peame ka tagasi andma! Kasuta meie Maa kingitusi arukalt!

 

Kliimasõbralik põllumajandus!
__________________________________________

Kõik algab maast – pinnasest. Me töötame koos põllumeestega terve tarneahela pikkuses, et täiustada oma uuenduslikke orgaanilisi praktikaid – pinnase rikastamine ja atmosfäärilise süsiniku eraldamine. 

Ghanast Samoa ja Indiani – dünaamiline agrometsandus, kattekultuurid, komposteerimine ja multsimine aitavad põllumeestel suurendada saaki ja tõsta selle vastupidavust muutuvale kliimale. 

 

Pole oluline, mida sa kasvatad, aga kuidas seda kasvatad!
__________________________________________

Enamik meie põllumajanduslikust toorainest tuleb orgaaniliste õiglase kaubanduse projektide kaudu erinevatelt väikepõllumeestelt. 

Meie Sri Lanka, Ghana ja India kookos-, palmi- ja mündiõli istandustest eraldunud CO2 oli  ca 16 000 tonni. See on kõik meie toodete koostisainete kasvatamiseks ja toomiseks eralduva kasvuhoonegaaside kogus.*

Tootmise jalajälje vähendamine

­­­­­­­­­­­__________________________________________

Meie tootmistehases Californias annavad 25% vajaminevast energiast päikesepaneelid. Ülejäänud elektri ostame kohalikult taastuva energia tootjalt. 

Jätkusuutlikud pakendilahendused
­­­­­­­­­­­__________________________________________

Muutes kasutatud plastikpudelid uuteks pudeliteks, aitame säilitada puutumata tooraineallikaid, vähendada plastprügi reostust ja maksimaliseerida energiakasutust, mis on suunatud plastikpudeli valmistamiseks. 

Kontsentreeritud ja biolagunev 

__________________________________________

Meie seebid on 2 -3x rohkem kontsentreeritud kui tavalised pesuvahendid. See tähendab vähem prügi ja vähem transpordist ning tootmisest tekkinud kasvuhoonegaase.
Meie seebid on ka biolagunevad ja seetõttu menukad matkasellide seas – Dr. Bronner´s on looduses turvaline kaaslane. 

Ei mingit rohepesu! Dr. Bronner´s tooted on sertifitseeritud turu rangeimate sertifikaatidega, eanmik neist kannab orgaanilise toidu sertifikaate.
____________________
*Meie Sri Lanka, Ghana ja India kookos-, palmi- ja mündiõli istandustest eraldunud CO2 on ca 16 000 tonni. See on kõik meie toodete koostisainete kasvatamiseks ja toomiseks eralduva kasvuhoonegaaside kogus.
Võrdluseks: See on umbes 1457 koduse majapidamise aastane eraldunud kasvuhoone gaaside kogus.
Veel võrdluseks: 2005. aastal tootis kesmine söega energiat tootev elektrijaam USA-s 4,6 miljonit tonni CO2-te.

Dr. Bronner’s on üks enimmüüdud naturaalne seep maailmas.
Vaid puhtaimad, õiglasest kaubandusest pärit orgaanilised õlid. Ei mingeid sünteetilisi säilitus-, vahu- ega lõhnaineid!