Dr. Bronner´s Eucalyptus Pure Castile Soap: looduslik külmetuse leevendaja


Keskmine inimene haigestub oma elu jooksul umbes 200 korral; iga nö külmetushaigus kestab kuni 9 päeva. See on umbes 2 aasta pikkune periood täis nuuskamist, kinnist nina ja peavalu.
Dr. Bronner´s pakub looduslikku lahendust nohu ja peavalude leevendamiseks – Eucalyptus Pure-Castile Liquid Soap eukalüptiõliga vedelseep.

Traditsiooniliselt Ajurveeda ja aborigeenide meditsiinis kasutatud eukalüpt tugevdab immuunsüsteemi; leevendab külmetust, köha, bronhiiti, liigesevalu ja palavikku; kurguinfektsioone ja hingamisteede häireid. Eukalüpti on kasutatud ka mentaalse väsimuse leevendamiseks – ideaalne pikkadel pimedatel talveõhtutel!

Dr. Bronner’s Eucalyptus Pure-Castile Liquid Soap eukalüptiõliga vedelseep on naturaalne multifunktsionaalne seep – orgaaniline, õiglase kaubanduse vegan toode, vaba sünteetilistest vahu- ja lõhnainetest. Tootes kasutatakse 2% orgaanilist eukalüpti essentsiõli, kombineeritud kookoseõli, kanepiseemneõli, jojobaõli ja E-vitamiiniga.
Seep on 100% biolagunev ja pakendatud 100% taaskasutatud plastikpudelisse.

Lisa sooja vannivee hulka
Lisa paar tilka seepi vannivee hulka või tee auruvanne hingamisteede vabastamiseks.

Lisa pesumasinasse 
Pestes pesu eukalüptiseebiga, võid nautida karget eukalüptilõhna oma villase kampsuni juures pikema aja jooksul.

Tee lõhnasprei patjadele 
Miksi vesi ja paar tilka seepi väikeses spreipudelis ning pihusta patjadele ja voodilinadele enne magamaminekut.

Dr. Bronner’s on üks enimmüüdud naturaalne seep maailmas.
Vaid puhtaimad, õiglasest kaubandusest pärit orgaanilised õlid. Ei mingeid sünteetilisi säilitus-, vahu- ega lõhnaineid!